ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13913077
*
nr 1391 3077
Spegel
med hylla, teak, 85x42 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 april 2021
kl 20:53:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/4 11:17:29
1
300 kr
15/4 22:15:16
2
350 kr
16/4 09:39:52
3
500 kr
18/4 22:18:21
3
600 kr
19/4 20:04:54
2
600 kr
19/4 20:04:54
3
600 kr (Budbetjänt)
19/4 20:05:01
2
700 kr
19/4 20:47:35
3
Vinnande bud
19/4 20:48:01
3
justering av budtak
19/4 20:48:15
2
900 kr
19/4 20:48:15
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hylla spegel speglar teak teakmöbler trä
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:26
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
-
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:54
-
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:14
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1391 3077
Spegel
med hylla, teak, 85x42 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 april 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/4 11:17:29 | 1 | 300 kr |
15/4 22:15:16 | 2 | 350 kr |
16/4 09:39:52 | 3 | 500 kr |
18/4 22:18:21 | 3 | 600 kr |
19/4 20:04:54 | 2 | 600 kr |
19/4 20:04:54 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
19/4 20:05:01 | 2 | 700 kr |
19/4 20:47:35 | 3 | Vinnande bud |
19/4 20:48:01 | 3 | justering av budtak |
19/4 20:48:15 | 2 | 900 kr |
19/4 20:48:15 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hylla spegel speglar teak teakmöbler trä
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:26 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05 -
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:17 -
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:54 -
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:14